Ada Tiny House

Ada Tiny House

İletişim

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Sıkça Sorulan Sorular

Tatil için eviniz gibi rahat bir yer arıyorsanız, doğru yere geldiniz! SSS sayfamız Tiny House ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Çoğu insan tiny house terimini kullandığında, genellikle geleneksel yöntemler kullanılarak, ancak bir karavan seyahat karavanı ölçeğinde inşa edilmiş bir eve atıfta bulunurlar. Bu evler genellikle düz yataklı römorklar üzerine inşa edilir ve sahibi tarafından yapılır. Metrekare görüntüleri genellikle 300 fit kareyi geçmez. Ancak küçük kulübeler, kulübeler ve diğer küçük konutlar da küçük evler olarak kabul edilebilir. Dolayısıyla bu terim çok özel bir tanım değil, çok küçük konutların kapsayıcı bir kategorisidir.

Ada Tiny House kış koşullarına uygun izolasyonludur. Tiny house küçük bir hacme sahip olduğu için kışın ısınma sorunu yaşanmıyor.

Tiny House’ler tekerlek üzerinde duran araçlardır . Depremdeki en büyük yükler bu ürünler üzerinde hissedilmeyecektir. Nasıl ki büyük hastaneler veya önemli yapıların altına döşenen raylar , depremin salınımını alıyorsa ,tiny housenin altındaki tekerleklerde deprem esnasında salınım yaparak ürüne gelecek zararı engelleyecektir.

Güvenlik önlemini arazinin dışından itibaren başlatıp, eşyalarınızın çalınmasına karşı çeşitli gsm tabanlı alarm sistemi ,kameralar, kilit ve elektrikli kepenklerle önlemi alınmıştır.

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz.

Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın!

No valid season or rate found for this Accommodation. Has one been added yet?

Ulaşıma Yakın

Ulaşım imkanlarına çok yakın konumdadır.

Yemek Servisi

Oda Kahvaltısı ve Alakart Akşam Yemeği

Size Özel

Size özel plaj, size özel masa ve size özel tatil.

Öncelik Mutluluğunuz

Tiny House'dan (Küçük Ev) oluşan işletmemiz sizlerin mutluluğunuzu hedef almış bir anlayışla işletilmektedir.

Call Now Button